top of page
4Z6A4282 Photo by Kersti Niglas copy.jpg

Elu on liiga lühike, et seda raisata!
Ela täiega, loo teadlikult,
ole õnnelik

Õnnelikkuse teejuht

Manifesteerimise mentor

Naisarhetüüpide õpetaja

____________________________________
 

Dalí on koolitaja, inspiratsioonikõneleja, avalik esineja, teadliku elustiili õpetaja, autor, podcaster, ema ja elukaaslane.

 

Tema tuntuimad kursused on Õnnelikkuse Väljakutse, kursus “NAINE 2.0”, Manifesteerimise Kursus ning koolitused meeskondadele "Õnnelik olemise kunst", “Rahu ja maandus” ja "Kuidas ennetada läbipõlemist?"

Päringud, broneeringud ja koostööd: 

info@dalikarat.com

+372 82004702

Minult Sinule

Mida ma teen?

KOHTU KAHEKESI

Spirituaalne mentorlus

Tegelen inimeste toetamisega nende vaimsel teel, ühendades mentorluse ja coachingu erinevate kogetud ja õpitud praktikatega. Minu juurde jõuavad inimesed, kes tunnevad, et elus on midagi suuremat ja sügavamat kui seni arvanud oldi ning kes soovivad selles osas nõu, toetust, juhendamist. Teadlik elu loomine, peegelduse seaduse mõistmine, unistuste elu elamine.

OSALE KURSUSEL

Õnnelikkuse Väljakutse, Manifesteerimise kursus, NAINE 2.0

Õnnelikkuse Väljakutse, Manifesteerimise Kursus ja "NAINE 2.0" on online kursused, mis toimuvad 2-3 korda aastas. Lisaks on mul valmis ka mitmeid videokursuseid, mida saab individuaalselt läbi teha igal ajal. Teemadeks näiteks lahkumineku valust üle saamine, iseseisvalt õnnelik olemine, uue maailma jutud.

KUTSU ESINEMA

Motivatsioonikõneleja, esineja, päevajuht

Kui soovid oma konverentsile, firmaüritusele, meeskonnapäevale, juhatuse koosolekule, motivatsioonipäevale või kliendiüritusele kõnelema kedagi, kes innustaks, julgustaks, motiveeriks, inspireeriks, õpetaks ja jagaks teadmisi ning kogemusi õnnelikkusest, manifesteerimisest, naiselikkusest, unistustest, teadlikkusest, läbipõlemisest, julgusest jne, siis võin mina Sulle sobida! Käin kõnelemas konverentsidel ja erinevatel üritustel õnnest, teadlikust elu loomisest, tegutsemisjulgusest, sisemise rahu leidmisest, manifesteerimisest, naiselikkusest jne.

TELLI KOOLITUS

õnnelikkus, sisemine rahu, manifesteerimine, läbipõlemise ennetamine

Koolitan kõikidel teemadel, millest ka esinemas käin, kuid minu vaieldamatud lemmikteemad on ÕNN ja MANIFESTEERIMINE, lisaks ka SISEMINE RAHU. Kuidas olla õnnelik ja millised on õnnelikkuse põnevaimad uurimistulemused; kuidas teadlikult unistada; mismoodi säilitada sisemine rahu ärevatel aegadel. Kõned ja lühikoolitused on 20-90 minutit, pikemad koolitused on 3-6 tundi.

Tundub huvitav ja tekkis mõtteid?

Dalí podcast

Podcast ärkavale inimesele

Saadet saad vaadata Youtubest.
Kuulata Spotifst ja Soundcloudist.

DALÍ PODCAST #90 Terapeut Küllike Lillestik selgitab: mis on emotsionaalne hüljatus?
01:07:27

DALÍ PODCAST #90 Terapeut Küllike Lillestik selgitab: mis on emotsionaalne hüljatus?

Küllike Lillestik on pere-ja paariterapeut, psühhodraama CP, perekonstellöör ja koolitaja. Küllikese õpingute, koolituste ja sertifikaatide nimekiri on aukartustäratavalt pikk ja kel huvi, saab tema kohta lähemalt lugeda allpool toodud lingilt. Küll aga tooksin eraldi välja, et Küllikese ampluaasse kuuluvad lisaks psühhodraamale ja perekonstellatsioonidele ka kriisi-, trauma- ja leinatööd. Viimasel ajal räägitakse üha rohkem emotsionaalsest hüljatusest. Tegemist on väga olulise teemaga ja seekordses saates soovisin kuulajateni tuua selgust, mis selle sõnapaari taga tegelikult peitub. Lühidalt: emotsionaalne hülgamine kirjeldab situatsioone inimestevahelistes suhetes, kus meil tekib ebamugavustunne. See võib olla tingitud näiteks olukorrast, kus me pole olnud vastuvõetud või meie tundeid on ignoreeritud või alavääristatud. SAATES RÄÄKISIME: ⚜️ Kuidas võib tekkida emotsionaalne hülgamine? ⚜️ Miks on oluline seada ennast esikohale? ⚜️ Kust saab alguse emotsionaalne hüljatus? ⚜️ Kuidas me saame ennast ise aidata? Küllikese kohta saad infot https://kyllikelillestik.com/psuhholoog/ Facebookis otsi Küllikest tema nime järgi ja saad olla tema tegemistega kursis. DALI PODCASTI LEIAD: 👇🏻 🎥 Youtubest - http://tiny.cc/KyllikeYT 🎙 Soundcloudist - http://tiny.cc/KyllikeSoundcloud 📟 Spotifyst - http://tiny.cc/KyllikeSpotify Aitäh, Workland, ruumidega sponsoreerimast! Seekordne saade on salvestatud Workland Maakri ruumides. Pehmet kuulamist! 💛 Dalí . . #podcasts​​ #dalipodcast​​ #podcast​​ #taskuhääling​​ #täieliknauding​​ #naudinmidateen​​ #armastus​​ #olenõnnelik​​ #happiness​​ #teenimisekunst​​ #teenimiseilu​​ #dalikarat​​ #dali​​ #teadlikloomine​​ #manifestations​​ #abundance​​ #awareness​​ #küllikelillestik #emotsionaalnehüljatus #pereterapeut
DALÍ PODCAST #89  Dr. Helena Lass: Kui illusioon erineb Su reaalsusest...
01:23:56

DALÍ PODCAST #89 Dr. Helena Lass: Kui illusioon erineb Su reaalsusest...

Dr. Helena Lass on erialalt psühhiaater, kelle töö on keskenduda teadvuse rakendamisele vaimses tervises. Helena on töötanud PERH Psühhiaatriakliinikus ja teeb vastuvõtte mitmes Tallinna erakliinikus (Fertilitas, City Tervisekliinik). Lisaks on tal ka oma eravastuvõtt. Helenal on pikaajaline taust teadvuse rakendamise praktikates ning alates aastast 2017 on ta Practical Consciousness I-II kursuse litsentseeritud õpetaja. Helena poolt on nii Eestis kui välismaal ilmunud artikleid, nende hulgas 2018.a. teadusartikkel rahvusvahelise teaduskirjastuse Routledge kogumikus “Personal Sustainability”, mis keskendub vaimse tervise ja teadveloleku rakendamise seostele. Saates keskendusime depressiooni teemale. Minu jaoks äärmiselt silmi avav ja uusi taipamisi toonud saade - võin julgelt nimetada seda üheks mu lemmik episoodiks läbi Dalí podcasti ajaloo! Saates rääkisime: ⚜️ Mis on depressioon ja miks on see maailmas tõusutrendis? ⚜️ Kuidas saada aru, kas inimene on depressioonis? ⚜️ Kuidas töötab autopiloot ehk miks käivituvad meis erinevad emotsioonid? ⚜️ Kuidas taolist „automatismi“ üle kavaldada? ⚜️ Mida teevad antidepressandid? ⚜️ Samm-sammult: kuidas depressioon välja kujuneb? Vaata lisainfot aadressilt https://practicalconsciousness.com/et/ Facebookis otsi @Helena Lass - psühhiaater NB! Helenal on 23.-24.septembril tulemas ka Practical Consciousness I & II kursus. Huvi korral piilu siia: https://practicalconsciousness.com/et/helena-lass/ DALI PODCASTI LEIAD: 👇🏻 🎥 Youtubest - http://tiny.cc/helenalass 🎙 Soundcloudist - http://tiny.cc/helenasoundcloud 📟 Spotifyst - http://tiny.cc/helenaspotify Valgustavat kuulamist💛 Dalí . . #podcasts​​ #dalipodcast​​ #podcast​​ #taskuhääling​​ #täieliknauding​​ #naudinmidateen​​ #armastus​​ #olenõnnelik​​ #happiness​​ #teenimisekunst​​ #teenimiseilu​​ #dalikarat​​ #dali​​ #teadlikloomine​​ #manifestations​​ #abundance​​ #awareness​​ #helenalass #depressioon #practicalconsciousness
DALÍ PODCAST #88 vanemlusmentor Tanel Jäppinen: „Laps peab olema kuuldud ja nähtud!“
01:03:06

DALÍ PODCAST #88 vanemlusmentor Tanel Jäppinen: „Laps peab olema kuuldud ja nähtud!“

Tanel Jäppinen on abikaasa, isa, rahumeelse vanemluse mentor ning Rahumeelse vanemluse raamatuklubi ja isade mastermindi looja. Nagu arvata võib, hakkas Tanel rahumeelse vanemluse vastu huvi tundma siis, kui sai ise isaks. Kahjuks puudusid tal eeskujud, keda isana kopeerida, ja nii tundis ta ennast selles rollis ebakindlalt. Ta hakkas lugema raamatuid, osalema kursustel ning läbis lõpuks USAs asuva Jai Institute of Parenting rahumeelse vanemluse mentori õpingud. Tänaseks on ta juhtinud nii Pere ja Kodu kui ka enda loodud Rahumeelse vanemluse podcaste, mida on kokku kuulatud enam kui 1 000 000 korda! Samuti käib ta esinemas algkoolides, lasteaedades ja ettevõtetes. Saates rääkisime: ⚜️ Taneli teekonnast lapsevanemluse mentorluseni ⚜️ Suurimatest väljakutsetest lapsevanemaks olemises ⚜️ Mis on tüüpilised vead, mida me lapsevanematena teeme? ⚜️ Kas laps ja lapsevanem on perekonnas võrdsed? ⚜️ Miks on oluline üks ühele aega võtta oma kaaslasega ja oma lastega? ⚜️ Meestest, isaks olemisest ja Isade Mastermind programmist Infot Taneli ja rahumeelse lapsevanemluse kohta leiad aadressilt https://www.taneljappinen.com/; Instagramis otsi @ taneljappinen Liituda võid Facebooki grupiga “Rahumeelne vanemlus” ja loodud on ka isade toetusgrupina mõeldud Isade Mastermind grupp, mille kohta saad infot, kui võtad Taneliga otse ühendust 😊 DALI PODCASTI LEIAD: 👇🏻 🎥 Youtubest - http://tiny.cc/TanelYT 🎙 Soundcloudist - http://tiny.cc/TanelSoundcloud 📟 Spotifyst - http://tiny.cc/TanelSpotify Sügavaid taipamisi ja teadlikku lapsevanemlust! 💛 Dalí #podcasts​​ #dalipodcast​​ #podcast​​ #taskuhääling​​ #täieliknauding​​ #naudinmidateen​​ #armastus​​ #olenõnnelik​​ #happiness​​ #teenimisekunst​​ #teenimiseilu​​ #dalikarat​​ #dali​​ #teadlikloomine​​ #manifestations​​ #abundance​​ #awareness​​ #taneljäppinen #rahumeelnelapsevanemlus
DALÍ PODCAST #87 multi-instrumentalist PORANGUI: “Muusika päriselt tervendab!”
46:25

DALÍ PODCAST #87 multi-instrumentalist PORANGUI: “Muusika päriselt tervendab!”

87.osa on eriline, sest on jaotatud kaheks osaks. Esimeses osas intervjueerime inglise keeles koos Jana Solomiga maailma üht kuulsamat multi-instrumentalisti Porangui'd, kes tuleb augustis ka Eestisse. Ning teises osas vestlen eesti keeles Jana endaga, uurides temalt isiklikku kogemust Porangui korraldatava retriidi kohta. Poranguí on hetkel üks läbimurrangulisemaid live artiste planeedil, kelle muusika on kantud uue maailma rütmidest. Ta on 25-aastase kogemuspagasiga multi-instrumentalist, tervendaja ja õpetaja, kelle juured peituvad nii eksootilises Brasiilias, Mehhikos kui Ameerikas. Ta loob muusikat, mis ühendab rütmid, tervenduse ja tseremoniaalse rännaku. Nende kolme väe keskel on mees ise sünnist saati viibinud. 17.augustil toimub Tallinnas, Fotografiskas, Porangui uue albumi kontserttuuri ainuke kontsert-rännak Baltikumis - “Beauty way” ehk “Ilu tee”. Koos vabastava tantsu õpetaja Ashley Klein'iga loob artist ruumi, mille eesmärgiks on kogeda autentset muusikat, vabastavat tantsu ja tervendust. Poranguí loob Live muusika kohapeal vastavalt atmosfäärile ja Ashley juhendab inglise keeles inimesed tantsurännakule. Ühendume läbi helide, visuaalide ja juhatuse enda ja teistega, luues ununematu ruumikogemuse. Poranguí "Ilu Tee" album ja kontserttuur on inspireeritud Navajo pärimuskultuuri õpetustest, kus elame tasakaalus ja harmoonias koos looduse ja teineteisega. SAATES RÄÄKISIME: ⚜️Millist sõnumit Porangui oma muusikaga edasi annab? ⚜️Mis on Porangui eesmärk? ⚜️Mismoodi muusika tervendab? ⚜️Milline on Jana kogemus Poranguist? ⚜️Mida kujutab endast 5-päevane eriline retriit “Music is medicine”? * Vaata Porangui 17.08 toimuva kontsert-rännaku infot siit: https://fb.me/e/10pL9kTIe * Lisainfot Porangui retriidi kohta Eestis leiad siit: https://fb.me/e/30UbkE6eq * Porangui muusikat saad kuulata näiteks Spotify'st DALI PODCASTI LEIAD: 👇🏻 🎥 Youtubest - http://tiny.cc/poranguiYT 🎙 Soundcloudist - http://tiny.cc/PoranguiSoundcloud 📟 Spotifyst - http://tiny.cc/PoranguiYT Sügavaid taipamisi ja muusikaga tervenemist! 💛 Dalí #podcasts​​ #dalipodcast​​ #podcast​​ #taskuhääling​​ #täieliknauding​​ #naudinmidateen​​ #armastus​​ #olenõnnelik​​ #happiness​​ #teenimisekunst​​ #teenimiseilu​​ #dalikarat​​ #dali​​ #teadlikloomine​​ #manifestations​​ #abundance​​ #awareness​​ #porangui #music #medicine
DALÍ PODCAST #86 laulja Sissi Nylia Benita: „Ole endaga hell!“
01:00:47

DALÍ PODCAST #86 laulja Sissi Nylia Benita: „Ole endaga hell!“

Sissit teame me kõik eeskätt kui eksootilist ja imelise häälega muusikut ja laulukirjutajat, aga mõnevõrra vähemad teavad, et lisaks muusikale on ta põhjalikult sukeldunud ka Human Design'i maailma. Human Design (HD) on iseenese tundmaõppimise tööriist, mis pakub võimalust erapooletust vaatenurgast end ära tunda. Sissi on otsinud ja katsetanud pikka aega erinevaid praktikaid, kuid just HD on see, mis on aidanud tal justkui koju tulla ja end päriselt aktsepteerida. Tänases episoodis avab Sissi endast väga haavatavaid kohti, jagades oma elust, tervisest ja vaimsest kasvamisest sügavalt puudutavaid lugusid. Sai imeilus saade! SISSIGA RÄÄKISIME: ⚜️ Iseenda vastu minemisest ja Sissi teekonnast täieliku aktsepteerimise poole ⚜️ Mis on Sissit kõige rohkem siin elus mõjutanud? ⚜️ Milline taipamine tuli Sissil viimases meditatsioonis? ⚜️ Kuidas minevikukogemused Sissi füüsilise keha haigeks tegid ja kuidas ta samaaegselt on suutnud suurtel lavadel särada? ⚜️ Millest Sissi unistab? Kui tundsid saadet kuulates, et Sissi armastav olek mõjub ka Sinu hingele kui pehme pai, siis Sissi juurde HD sessioonile saad ennast kirja panna aadressil https://linktr.ee/sissimusic Nii on Sul võimalik õppida end ise niivõrd austama, armastama ja usaldama, et Sa ei vajaks validatsiooniks enam välist autoriteeti. DALI PODCASTI LEIAD: 👇🏻 🎥 Youtubest - http://tiny.cc/SissiYT 🎙 Soundcloudist - http://tiny.cc/SissiSoundcloud 📟 Spotifyst - http://tiny.cc/SissiSpotify Sügavaid taipamisi ja ridade vahelt kuulamist soovides! 💛 Dalí #podcasts​​ #dalipodcast​​ #podcast​​ #taskuhääling​​ #täieliknauding​​ #naudinmidateen​​ #armastus​​ #olenõnnelik​​ #happiness​​ #teenimisekunst​​ #teenimiseilu​​ #dalikarat​​ #dali​​ #teadlikloomine​​ #manifestations​​ #abundance​​ #awareness​​ #sissinyliabenita #humandesign
DALÍ PODCAST #85 Priit Ilomets: „Me peame õppima õppima!“
01:06:10

DALÍ PODCAST #85 Priit Ilomets: „Me peame õppima õppima!“

Priit Ilomets (endise nimega Lumi) on coach ehk kasvusaatja, kes aitab missioonitundega juhtidel ja maailmamuutjatel lõpetada enda saboteerimine ja teha julgeid samme oma täisvõimekuse avamise suunal, ilma sealjuures läbi põlemata. Ta on toeks inimestele, kes tahavad anda endale tingimusteta loa olla nemad ise. Selle eelduseks on sügav arusaam, kes nad päriselt on ja mida siin maailmas luua tahavad. Olles elanud nii teadlase, tippjuhi, tippsportlase kui ka ettevõtja elusid, on ta käinud läbi ka läbipõlemise ja pankroti ning pidanud sügavalt vaatama oma mustritesse ja minevikuhaavadesse. Läbi iseenda kogemuse oskab Priit luua turvalise ruumi, kus avastada ja välja öelda oma tõde. Ta õpetab, kuidas kuulata keha lõputut tarkust, reguleerida oma seisundit, end joondada ja leida tasakaal olemise ja tegemise vahel. KUULA SAADET JA SAAD TEADA: ⚜️ Kuidas ja miks inimesed ennast saboteerivad? ⚜️ Miks on oluline oma seisundit hoida kõrgemas sageduses? ⚜️ Millised vahendid aitavad viia meid kõrgemasse sagedusse? ⚜️ Mida tähendab, et me peame õppima õppima? ⚜️ Kuidas me saame ise ennast aidata? ⚜️ Kuidas valida endale coachi? Infot Priidu ja tema tegemiste kohta leiad tema kodulehelt https://www.priitlumi.com ja Linkedinist https://www.linkedin.com/in/priit-lumi/. Lisaks otsi Spotifys ka "Priit Lumi podcasti". DALI PODCASTI LEIAD: 👇🏻 🎥 Youtubest - http://tiny.cc/PriitLumi 🎙 Soundcloudist - http://tiny.cc/PriitSoundcloud 📟 Spotifyst - http://tiny.cc/PriitSpotify Valgustavat kuulamist! 💛 Dalí #podcasts​​ #dalipodcast​​ #podcast​​ #taskuhääling​​ #täieliknauding​​ #naudinmidateen​​ #armastus​​ #olenõnnelik​​ #happiness​​ #teenimisekunst​​ #teenimiseilu​​ #dalikarat​​ #dali​​ #teadlikloomine​​ #manifestations​​ #abundance​​ #awareness​​ #priitlumi #coach #kasvusaatja
DALÍ PODCAST #84 Massaažiterapeut ja kehanõustaja Carolin Ligi: „Keha on Su kompass!“
01:03:08

DALÍ PODCAST #84 Massaažiterapeut ja kehanõustaja Carolin Ligi: „Keha on Su kompass!“

Tänases episoodis räägime kehadest ja keha kuulamisest. Carolin Ligi on läbinud jooga õpingud nii Vinyasa kui Yin jooga stiilis, seljatanud toitumishäire ning veetnud aastaid enda keha sõnumeid tundma õppides ja enda keha endale selgitades. Täna on Carolin nõuandjaks ja toeks neile, kes soovivad enda kehaga elada armastavamas suhtes. Selleks hoiab ta ruumi kehadele läbi keharännakute, mis on füüsiline-dünaamiline praktika ja sisaldab endas nii yin kui yang joogaharjutusi, vabastavat hingamist kui vastavaid teemakohaseid harjutusi, mis aitavad keha ja tunnetega sügavamalt ühenduda. Ehk teisiti öeldes - Carolin hoiab ruumi, et keha saaks hakata ise tervenema. Saate sisu võib kokku võtta Carolini üleskutsega: ole enda ja oma keha suhtes armastav ja märka keha sõnumeid enne, kui see katki läheb! SAATES RÄÄKISIME: ⚜️ Carolini teekonnast kehanõustajaks ⚜️ Kuidas keha meiega räägib ja miks on oluline teda mõista ja kuulda? ⚜️ Kuidas kuulata keha nii, et me samal ajal ei muutuks muu maailma jaoks „vastutustundetuks“? ⚜️ Millised on märgid, et Sa ei ole kehaga kontaktis? Carolini ja tema tegemiste kohta leiad infot kodulehelt https://www.carolight.ee/ . Väga soovitan kuulata ka Carolini podcasti Kehadest ja Muust 😉 DALI PODCASTI LEIAD: 👇🏻 🎥 Youtubest - http://tiny.cc/CarolinYT 🎙 Soundcloudist - http://tiny.cc/CarolinSoundcloud 📟 Spotifyst - http://tiny.cc/CarolinSpotify Ilusat kuulamist! 💛 Dalí #podcasts​​ #dalipodcast​​ #podcast​​ #taskuhääling​​ #täieliknauding​​ #naudinmidateen​​ #armastus​​ #olenõnnelik​​ #happiness​​ #teenimisekunst​​ #teenimiseilu​​ #dalikarat​​ #dali​​ #teadlikloomine​​ #manifestations​​ #abundance​​ #awareness​​ #kehadestjamuust #carolinligi #kuulaomakeha
DALÍ PODCAST #83 Koolitaja Kaido Pajumaa: „Ära anna alla!“
01:13:03

DALÍ PODCAST #83 Koolitaja Kaido Pajumaa: „Ära anna alla!“

Kaido Pajumaa on meeskondade koolitamisele suunatud ettevõtte Motivaator asutaja, juht ja Eesti üks parimaid koolitajaid. Motivaatori ja Kaido kui koolitaja teekond algas 2007. aastal, kui ta otsustas oma elu põhjalikult muuta. Selleks ajaks oli ta juba päris palju teha jõudnud – mitu ülikooli lõpetanud, Hansapangas töötanud ja ehitusäri teinud, mille aga noore ettevõtja rumalate vigade ja turuolude muutuste tõttu kaotas. Et idee internetipõhisest ja asukohavabast ärist teda köitis, alustas Kaido koostööd maailma ühe suurima lastekaupade tootjaga Kidkraft ja arendas välja edasimüüjate võrgustiku, mille hiljem koos ülejäänud ettevõttega maha müüs. Selle realiseerimiseks käivitas ta enesearenguportaali Sisekosmos, kus lisaks blogimisele motiveerimisest ja enesearendamisest e-raamatuid ning kursuseid pakkuma hakkas. Sellest kasvas välja ka Kaido koolitaja teekond ja 2011.aastal sai käivitatud Motivaatori projekt, mis juba suunatud ettevõtetele. Kuidas Kaido vaimse arengu teekond teda siiani kandnud on, mis on kannustanud teda aina sügavamale edasi minema ja vaimsete praktikatega jätkama, sellest saates rääkisimegi. Lisaks annab Kaido nõu, millised tehnikad on teda ennast kõige rohkem aidanud oma sisekosmose puhastamisel ja alateadvuse vabastamisel ehk kokkuvõtvalt öeldes- enda puhta olemuseni jõudmisel. See on koht, kuhu me kõik tegelikult jõuda tahame. Koht, kus me justkui tõuseme selle Elu kohale. Koht, kus hakkame kogema ennast täiesti teisel tasandil ja mitte enam oma mõtete kaudu. SAADEST SAAD TEADA: ⚜️ Kus on Kaido oma vaimsel teekonnal praegu? ⚜️ Sedona, Ingvar Villido ja PC (Practical Conciousness) meetoditest ⚜️ Mis on vaimne ärkamine? ⚜️ Milline on elu pärast valgustumist? ⚜️ Milles seisneb õnn? Kaido kohta leiad infot tema kodulehelt https://motivaator.ee/ DALI PODCASTI LEIAD: 👇🏻 🎥 Youtubest - http://tiny.cc/KaidoYT 🎙 Soundcloudist - http://tiny.cc/KaidoSoundcloud 📟 Spotifyst - http://tiny.cc/KaidoSpotify Valgustavat kuulamist! 💛 Dalí . . #podcasts​​ #dalipodcast​​ #podcast​​ #taskuhääling​​ #täieliknauding​​ #naudinmidateen​​ #armastus​​ #olenõnnelik​​ #happiness​​ #teenimisekunst​​ #teenimiseilu​​ #dalikarat​​ #dali​​ #teadlikloomine​​ #manifestations​​ #abundance​​ #awareness​​ #kaidopajumaa #sisekosmos #vaimneärkamine
DALÍ PODCAST #82: Imagoterapeudid Sille Jõgeva ja Urme Raadik: Imago teraapia pole papagoitamine!
01:05:02

DALÍ PODCAST #82: Imagoterapeudid Sille Jõgeva ja Urme Raadik: Imago teraapia pole papagoitamine!

Sille Jõgeva ja Urme Raadik on kogenud Imago suhteterapeudid ja koolitajad. Nii nende endi isiklikud kogemused kui mitmed uuringud, sh Robert Waldingeri juhitud Harvardi Ülikooli uuring, kinnitavad, et toimivad lähisuhted on eduka ja õnneliku elu aluseks. Inimesed, kellel on kvaliteetsed lähisuhted, on tervemad nii füüsiliselt kui vaimselt ning nende efektiivsus erinevates eluvaldkondades on kõrgem. Paraku ei õpetata meile, kuidas luua toimivaid suhteid. Pigem eksisteerib uskumus, et „õige suhe” peaks iseenesest toimima ja suhetest rääkimine on tabu. Sille ja Urme julgustavad inimesi oma teemadele ausalt ning avatult otsa vaatama. Nad innustavad võtma vastutust oma elukvaliteedi eest ja looma enda ümber toetavaid, mõistvaid ja usaldusväärseid suhteid. Kõik muutused algavad ikka endast ja suhteid on alati võimalik muuta. Kuidas siis Imago teraapia selles kõiges aidata saab? Imagoteraapia on turvalise ühenduse loomine: ma olen kuulatud, mõistetud, oluline ja vajalik, milles mõlemad osapooled saavad olla nemad ise. Oluline on mõista, et turvalisus tähendab meie jaoks erinevaid asju ja nii on ka sõnadel erinevad tähendused. Just sellepärast kasutab Imagoteraapia PEEGELDAMIST vestluspartneri sõnadega. Me ei aja ju taga õigust, vaid ühendust! KUULA SAADET JA SAAD TEADA: ⚜️ Mis on Imagoteraapia? ⚜️ Kuidas Urme ja Sille imagoteraapiani jõudsid? ⚜️ Miks on vajalik kuulamise oskus ja miks me seda ei oska? ⚜️ Millal võiks imagoteraapiasse minna? Sille ja Urmega saad ühendust: Eesti Imago Suhteteraapia Ühingu kodulehelt https://www.suhteteraapia.ee/ , Sille kodulehelt https://sillejogeva.com/ ja Urme kodulehelt https://urmeraadik.ee/ DALI PODCASTI LEIAD: 👇🏻 🎥 Youtubest - http://tiny.cc/imagoYT 🎙 Soundcloudist - http://tiny.cc/imagoSoundcloud 📟 Spotifyst - http://tiny.cc/imagoSpotify Avardavat kuulamist 💛 Dalí #podcasts​​ #dalipodcast​​ #podcast​​ #taskuhääling​​ #täieliknauding​​ #naudinmidateen​​ #armastus​​ #olenõnnelik​​ #happiness​​ #teenimisekunst​​ #teenimiseilu​​ #dalikarat​​ #dali​​ #teadlikloomine​​ #manifestations​​ #abundance​​ #awareness​​ #imagoteraapia #sillejogeva #urmeraadik

Grow Your Vision

Welcome visitors to your site with a short, engaging introduction. 

Double click to edit and add your own text.

Minult Sinule

Õnnekoolitaja, motivatsioonikõneleja ja spirituaalne mentor

INDIVIDUAALSELT - tegelen inimeste toetamisega nende vaimsel teel, ühendades mentorluse ja coachingu erinevate kogetud ja õpitud praktikatega.

KURSUSED - siit kodulehelt leiad erinevaid kursuseid, mida kogeda ja läbida, et iseseisvalt end kõrgemasse sagedusse viia, kasvada ja edasi liikuda.

ESINEMISED - käin kõnelemas seminaridel, konverentsidel ja erinevatel üritustel õnnest, eneseusust, tegutsemisjulgusest ning sisemise rahu leidmisest.

KOOLITUSED - koolitan peamiselt õnne teemadel ettevõtete meeskondi, sest igaüks meist tahab olla õnnelik ja vajab vahel lisaselgitust, tuge ja teadmist, kuidas iga päev natuke õnnelikum olla.

Armastusega,

Dalí

Päringud ja koostöö: info@dalikarat.com

Dali3 Photo by Kersti Niglas copy.jpg
4Z6A4760 Photo by Kersti Niglas copy.jpg

Kirjuta mulle

Kui Sul on päring, küsimus, kutse või koostööettepanek, siis jaga seda minuga läbi alloleva kontaktivormi.

Tänan Sind!

bottom of page