4Z6A4282 Photo by Kersti Niglas copy.jpg

Make yourself proud!

- Spiritual life coach, motivational speaker and happiness ambassador.

- Spirituaalne õpetaja ja mentor, motivatsioonikõneleja ja õnnekoolitaja.

______________________________

Sul on üks elu. Kuidas Sa seda elad? Vabandades? Kahetsedes? Kaheldes? Oodates? Edasi lükates?

Ole julge. Usu endasse. Ela nii, et oleksid enda üle uhke. Hakka elama kohe, mitte "kunagi tulevikus". Võta riske. Armasta iseennast. Sul on üks elu.

Armastusega,

Dalí

Päringud ja koostöö: 

info@dalikarat.com

+372 82004702

Minult Sinule

Mida ma teen?

INDIVIDUAALSELT

Spirituaalne coach, mentor, õpetaja

Tegelen inimeste toetamisega nende vaimsel teel, ühendades mentorluse ja coachingu erinevate kogetud ja õpitud praktikatega. Minu juurde jõuavad inimesed, kes tunnevad, et elus on midagi suuremat ja sügavamat kui seni arvanud oldi ning kes soovivad selles osas nõu, toetust, juhendamist. Teadlik elu loomine, peegelduse seaduse mõistmine, unistuste elu elamine.

KURSUSED

Videokursused, raamatud, PDF'id, podcast

Loon pidevalt erinevaid kursuseid, mida kogeda ja läbida, et iseseisvalt end kõrgemasse sagedusse viia, kasvada ja edasi liikuda. Need on osalejale soodsamad kui individuaalkohtumised, osalemise aja ja intensiivsuse valib igaüks ise.

ESINEMISED

Motivatsioonikõneleja, esineja

Käin kõnelemas seminaridel, konverentsidel ja erinevatel üritustel õnnest, endasse uskumisest, tegutsemisjulgusest ning sisemise rahu leidmisest. Samuti armastusest, naiseks olemise kunstist, spirituaalsusest ja vaimse teekonna väljakutsetest. Lisaks ka ärkamisest, universumi toimimise mehanismidest ning iseendaks olemiseks.

KOOLITUSED

Firmad, sünnipäevad, tüdrukuteõhtud

Koolitan kõikidel teemadel, millest ka esinemas käin, kuid minu vaieldamatu lemmik on ÕNN. Kuidas olla õnnelik ja millised on õnnelikkuse põnevaimad aspektid. Igaüks meist tahab olla õnnelik ja vajab vahel lisaselgitust, tuge ja teadmist, kuidas iga päev natuke õnnelikum olla.

Tundub huvitav ja tekkis mõtteid?

Dalí podcast

Podcast ärkavale inimesele

Podcasti episoodid ilmuvad kaks korda kuus - 1. ja 15. kuupäeval.
Saadet saad vaadata Youtubest.
Kuulata Spotifst ja Soundcloudist.