KARBITÄIS ÕNNE

✨ IMELINE KINGITUS IGALE NAISELE ✨


Esimest korda on Sul võimalus soetada kinkekarp, mis sisaldab endas nii online-koolitusi kui ka minu lemmikuid naiselikkust ja sensuaalsust toetavaid tooteid!

Karbist leiad:

★ Minu vastilmunud ja PÜHENDUSEGA raamatu "Õnn on otsus!" Raamat sisaldab 29 harjutust, millega saad igapäevaselt treenida end õnnelikumaks. Sest õnn on nagu lihas, misa saab treenida!
★ Meditatsioonipaketi, mis sisaldab kolme pisikest meditatsiooni: hommiku-, lõunapausi- ja õhtumeditatsioon.
★ "Järgmise Taseme Mina" kursuse 4-osalise lühikursuse "Õnn"- harjutused õnnelikkuse suurendamiseks ja südamesse õnne toomiseks.
Ning veel ühe populaarse online-kursuse, mis las jääda üllatuseks- nii on ka Sul endal põnevam :-)
★ BeMore toorbatooni ja supertoidusegu, 30g- selleks, et kehal oleks kerge ja hea!
★ Berrichi päevakreemi, 15ml- mmm, iga naise nahk tahab saada hoolitsetud!
★ Hoia kooriva šokolaadirituaali, 75ml. Õrn pai Sinu nahale ja milline imeline lõhn!
★ Toorkakao südamed, 6tk- 100% puhas orgaaniline kakao parandab Sinu loovust ja tähelepanelikkust ning toob rõõmu ja positiivsust Sinu ellu.
★ Madeby Kiku kõrvarõngad- sest iga naine tahab särada ja kaunid ehted aitavad seda imeliselt teha! Aga millised kõrvarõngad- see las jääda saladuseks!
★ Helge Kuu küünla LUNA. Ma armastan küünlavalgust! Selles on jumalikkust, sensuaalsust ja rahu.
★ Positiivsete sõnumitega kaardid erinevates mõõtudes (pangakaardi- ja postkaardisuurune) ning raamatu järjehoidja- et Sa igal ajal saaksid endale meelde tuletada, et õnn on Sinu enda teha!

_____★_____★_____★_____

Imeline kingitus emale!

Või sõbrannale.

Või lihtsalt Sulle endale.

_____★_____★_____★_____

Lisaks rõõmule loob karbi sisu ka paremat kontakti iseendaga, õpetab Sind sukelduma sügavamale endasse, märkama õnnehetki oma elus ning annab juhtnööre õnne loomiseks ja selle püsivaks hoidmiseks.

Armastusega,
Dalí