top of page
Search
  • Writer's pictureDalí Karat

3-osaline videokursus "Elumuutvad hetked"

Ma kuulen ikka ja jälle inimesi enda kohta ütlevat sõnu “julge”, “elav”, „elus” jne. Tajun, et inimesed näevad mind sellisena, kes tegutseb, toimetab, viib oma unistusi ellu, on julge ning avatud. Keegi, kes Elab, mitte lihtsalt ei võta ruumi.

.

.

Aga see pole tulnud üleöö. Miskid fragmendid julgusest on olnud mul terve elu, kuid suuremalt jaolt olen endani jõudnud praegu. Vähemalt see koht, kus tunnen end täna olevat, on hästi selge, klaar, visioon on paigas ning eesmärk teada.

.

.

Sain hiljuti maiade astroloogilise sünnikaardi, mis mõjus mulle kui külm dušš. Sedavõrd tugevalt raputas see paika minu sisemised kahtlused, tajud ja maailmanägemise. Sain aru, et mul on väga konkreetne, võimas ja väestatud missioon siin elus, mille küpsemiseks olen läbinud just need sammud, mis mu seljataha on jäänud.

.

.

Maiade sünnikaardi järgi on minu tugevuseks läbi inimeseks olemise vigade tegemine ja nende jagamisega teistele eeskujuks olemine. Seega, täiesti imelise kergusega impulsile järgnedes teatan, et olen valmis Sinuga jagama oma suurimaid õppetunde, läbikukkumisi, ebaõnnestumisi ja edukaid hetki. Teen seda läbi videokursuse, millele ligipääsu saamiseks täida see ankeet: http://tiny.cc/elumuutvadhetked

.

.

3 videot, igas videos jagan 3 kogemust ja 3 õppetundi, mida neist sain.

Nagu öeldakse – tark õpib teiste, loll enda vigadest. Olen veendunud, et nii mõnigi minu värvikas seiklus, julgustükk ja elukogemus annab Sulle mõtteainet, ahhaa-momenti ja mis peamine – julgust elada, tegutseda, riskida ja võtta vastu otsuseid.

.

.

Ma olen elanud Indias, olnud paarisuhtes nii meeste kui ka ühe naisega, vahetanud loendamatult töökohti, olnud 2x stjuardess, reisinud mööda maailma, olnud abielus ja lahutanud, tühistanud pulmad 3 kuud enne pidu, istunud üksinda võõrasse autosse LA’s ega teadnud, kas jõuan tervena tagasi hotellituppa, andnud välja 2 raamatut, rääkinud oma tõde, „vahetanud” orientatsiooni, olnud paarisuhtes kärgperena, elanud koos selgeltnägijaga jne... Rääkida, jagada ja mõtiskleda on palju!

.

.

Seega, veelkord – kui soovid sellest videokursusest osa saada, siis täida palun see ankeet: http://tiny.cc/elumuutvadhetked Videote lingid tulevad Sulle e-maili peale, osalemistasu on annetuspõhine ning mingeid kohustusi Sul ei lasu.

.

.

Kui soovid juba praegu osalemiseks ülekannet teha, siis olen küllusele igati avatud

Dali World OÜ

LHV: EE477700771005094049

Selgitus: elumuutvad hetked

.

.

Videod filmin järgmisel nädalal, niiet natuke läheb aega enne esimese video saamist

.

Armastusega,

Dalí


194 views0 comments
bottom of page