top of page
Search
  • kirstidengometsama

Fotograaf Kersti Niglas: “Mul on lihtne inimestes ilu näha!”

“Elu on loodud selleks, et me elaksime kirglikku ja õnnelikku elu!”, põrutab kahe imeilusa tütre ema, rahvusvaheliselt tunnustatud ja hinnatud fotograaf ning kleitpusade firma Moodie asutaja Kersti Niglas.

Seekordne, üüü-li-malt inspireeriv saatekülaline Kersti jutustab, kuidas ta aastate eest kahe väikese lapse kõrvalt fotograafiakeerisesse sattus ja tänaseks enamusi Mindvalley üritusi pildistab, kuidas teda kutsutakse sündmusi jäädvustama üle maailma, Norrast Aafrikani. Kuidas ta kõige selle nimel ööd ja päevad läbi tööd on teinud ja saanud nii imetlevaid kui ka võib-olla isegi pisut noomivaid pilke stiilis: aga sul on ju lapsed?

Muidugi ei ole pikalt lastele pühendunud ema järjest lisanduvad tööreisid olnud perele kerged, kuid ühiste arutelude käigus on jõutud tõdemuseni, et oma edu ja õnne nimel tuleb võidelda, ja selline suhtumine on andnud ka lastele suurepärase eeskuju ning peadpööritava tunnetuse, et tõepoolest kõik on võimalik! Et nii kaugele jõuda, on vaja armastust, kirge, lisaks õnne ja juhuseid, aga et asjast asja saaks, on vaja teha ka palju tööd. Ja loomulikult julgust, et sulle antud juhustest üleüldse kinni haarata.

Kersti ema küsis kunagi: “Päris paljud ju oskavad pilti teha- miks nad siis ikkagi sind kutsuvad?!”

Tõepoolest, mis on pisikesest Eestist pärit Kersti maagiline X-faktor, et inimesed üle maailma tahavad just TEDA enda üritustele pildistama?

Kersti jaoks peitub vastus võrdselt KAHES ASJAS. Milles täpsemalt? Kuula saatest:

DALÍ PODCAST #37: KERSTI NIGLAS263 views0 comments
bottom of page