top of page
Search
  • kirstidengometsama

Lapsest peale süsteemivastane Katrin Lucas: “Inimene peab elama vabana!”

Maailmas on hetkel keerulised ajad: pandeemia, hirm, ärevus, segadus. Käimas on nö suurpuhastus. Kõige selle valguses räägitakse palju sellest, et just praegu on endasse vaatamise aeg.


Teadliku seksuaalsuse nõustaja, ülimalt väekas ja alati endale kindlaks jääv Katrin Lucas ütleb, et kui sa leiad endas üles armastuse, siis ükski pimeduse jõud sind murda ei saa. Kõige parem on lasta oma hingetasandil ennast juhendada õigetesse kohtadesse, mis sind edasi liigutab. Sest igaühel on oma teekond. Ja seetõttu ei ole ühtset nõuannet, mis kõigile sobib.


“Kui osata kasvõi igas päevas esitada õige küsimus või taotlus, et meid suunataks sinna, mis on minu jaoks kõige parem!”

Katrin julgustab, olles siinjuures oma enesekindlusega meile kõigile silmipimestavaks eeskujuks!, KOGU TÄIEGA seisma oma väes. Mida see tähendab? See tähendab iseenda seisukohtade eest seismist, endale kindlaks jäämist.

Lõpuni välja!

Ei tohi olla väljastpoolt mõjutatav või kõigutatav, ei tohi olla kahtlev- kõik see ongi oma väes seismine. “Väga vähesed püüdlevad selle poole, et tuletada meelde, kes me oleme, kust me tuleme, millist väge me kanname ja millised loojad me oleme. Palju on pealiskaudselt elamist ja see ei ole jätkusuutlik. Meid õpetatakse elama läbi raha”, loetleb Katrin põhjuseid, miks maailm on jõudnud kohta, kus me praegu oleme. Katrin ise elab põhimõtte järgi, et mida vähem omada, seda parem, sest siis pole millestki kinni haarata ja sa ei ole nii haavatav.

Teiselt poolt on vähemalt sama oluline puutumatuse kaitse energeetiliste rünnakute eest, sest niipea, kui sa rikud inimese jaoks õigeid moraalireegleid, tekib auk sinu energiavälja, see tähendab, et sinu puutumatus on maas ja sind saab rünnata. Ainus viis olla puutumatu ja kaitstud, on tõsta oma harmooniataset.

Puhtus ja armastus.

Ainuke lahendus tänases maailmas.

Kogu Sinu vabaduse võti seisneb Sinu enda puhtuses. Ja puhtuses igas tasandis: mõtetes, tegudes ja tunnetes.

Võta vastutus kogu oma elu eest.

Kui sa lähed ohvrirolli, siis on kõik, su vägi on kadunud.

Ole tänulik, armasta.

Mine samm-haaval.

Kuula ja vaata saadet siit: #35 PODCAST: KÜLAS KATRIN LUCAS


390 views0 comments
bottom of page