top of page
Search
  • Writer's pictureDalí Karat

Mida siit lehelt leida?

Armsad sõbrad, tuttavad ja võhivõõrad,


Tere tulemast Dalí Karati blogi keskkonda, kust leiad ühe naise mõtisklused, eluvaated ja kasvamised. Jagan nii blogis kirjalikult kui ka Youtube videokanalil oma mõtteid, ideid, maailmanägemist ja taipamist. Seda, miks ma arvan, et maailm on peegel, mis on puudus- ja küllusteadvus, kuidas ise oma maailma luua ning mida tähendab armastus. Lisaks tasuta blogipostitustele ja videotele on Sul võimalus väikese raha eest saada ligipääs ka erinevatele webinaridele, videokursustele jne.


Sekka jagan ka oma kirge reisimise, salsa ja looduse vastu. Tõenäoliselt leiad siit ka mõningaid mõtisklusi emaks ja naiseks olemise kohta, sest poeg Neo ja partner Andrues on mu igapäevased inspiratsiooniallikad.


Ma ei luba Sulle igapäevaseid blogipostitusi.

Ma ei luba Sulle perioodilisi videoid Youtube.

Luban järgida ainult oma südant.

Tunnet. Impulssi Sinuga siin miskit jagada. Liiga kaua olen tegutsenud mõistuse tasandilt. Plaaninud ja planeerinud, endale raame seadnud ja vägisi neist kinni püüdnud hoida. Nüüd on asjad teistmoodi. Lausa vastupidi, ma võiks väita. Nüüd on asjad nii, et mul on julgust jälgida oma südant, oma sisetunnet ja intuitsiooni. Oma impulssi, mis ütleb, millal on õige aeg kirjutada või video teha. Samamoodi ka teemade osas - ma ei ole mingit Exceli tabelit valmis teinud teemadest, mida siin Sinuga jagada. Selle asemel luban ma endal voolavalt kulgeda, jagades Sinuga just seda, mis parasjagu minu enda jaoks aktuaalne on.


Ma hoian fookuse endal. Keskendun enda kasvamisele, endaga mõtisklemisele, endale kirjutamisele. Sinul on võimalus, au ja privileeg minu mõtisklusi lugeda, neist osas saada ning nendele sõna sekka öelda. Aga tea, et see on minu leht, minu ideed, minu kogemused ja minu arvamus.

Minult minule endale. Avalikult.

347 views0 comments
bottom of page