top of page
Search
  • kirstidengometsama

Muusik Indrek Tammoja: “Küllust on meile vaja täpselt nii palju, et mahuks peo peale ära!"


Indrekule meeldib näha inimest, loodust ja keskkonda ühe tervikuna. Ta pooldab maailmavaadet, kus osatakse näha laiemat pilti. Muusiku ja sõnumikandjana soovib ta, et iga inimene, iseenda keskmes olemise juures, tuletaks meelde, kuidas jälgida ühiskonda, keskkonda ja loodust- millised on need puzzletükid, mis kokku sobituvad, ja millised on need doominokivid, mis seda maailma lõhuvad või ümber kukutavad.


Indrek loob muusikat, millel on sügavam energia ja vägi taga, iga lugu kannab endaga kaasas mõnda ilusat sõnumit. Tõelise jõu, mis õpetas tunnetama, millal on lugu küps, andis aastatetagune hinge-ja meelerännak Amazonase džunglisse, ja see kannab tänaseni.

Taimed tuletavad meelde, et me oleme osa loodusest.

Meie ühiskonnas on kahjuks inimese tänulik alandlikkus looduse ees suures osas kadunud. Võimsaid loodusnähtusi ja -katastroofe võiks võtta kui meeldetuletust, et meie oleme osa loodusest, mitte loodus pole osa meist, et meie oleme siin tänu loodusele.

Kas üks inimene saab panustada sellesse, et suurem muutus toimuks?

Iga pall veereb ja iga meie väike samm on eeskujuks järeltulevale põlvele ja meid ümbritsevatele kaasteelistele. Isegi teadliku eluviisi nö ekspluateerimine, spirituaalne üledoseerimine võib minna vastuollu vastutustundliku elustiiliga looduse osas. “Tihtipeale me pöörame need tööriistad, mis meile justkui on antud selleks, et leppida mõõdukusega, hoopis vastupidiseks,” täheldab Indrek.

Küllust on meile vaja täpselt nii palju, et mahuks peo peale ära!

Kui spirituaalsus on egost kantud, siis see pole enam siiras ja nii võib juhtuda, et sõnad muutuvad suuremaks, kui meie teod. Indrek soovib igale inimesele tarkust hoida ja toetada lähedasi ja loodust, olla päriselt kohal, minna koos ka raskustest läbi ja olla õnnelik! Maailmale ja inimestele rõõmsat meelt ja head tervist.

Et kõigil olenditel siin maailmas oleks ruumi ja hea olla!

Kuula ja vaata: DALÍ PODCAST #36: INDREK TAMMOJA


147 views0 comments
bottom of page