top of page
Rahu vk cover (1).png

♥︎ SISEMISE RAHU VÄLJAKUTSE - 10 päevaga sisemise rahuni! ♥︎

Maailma muutmine algab Sinust endast.

10 päeva ja 10 tõhusat tehnikat, kuidas endal ja oma lähedastel ärevust, mure ja hirmu vähendada, et jõuda ilusa sisemise rahuni!


Ärevad ajad on meie ümber olnud juba viimased paar aastat.

Nüüd on ühiskonnas toimuv pinget veelgi rohkem üles kerinud ning hirmu- ja murekoorem

hävitab meie sisemise tasakaalu.

♥︎♥︎♥︎


MUUDA HIRM, MURE JA ÄREVUS TEADLIKULT RAHUKS, USALDUSEKS JA ARMASTUSEKS.


Olen kokku kogunud kümme kõige tõhusamat ja transformatiivsemat meetodit, kuidas Sa saaksid nii endal kui oma lähedastel (kaaslasel, lastel, vanematel jne) hirmu maandada ja muret vähendada. Kõik 10 praktikat sobivad nii algajatele kui edasijõudnutele, nii täiskasvanutele kui lastele.

♥︎♥︎♥︎


HOMMIKUTI VIDEOD + TÖÖVIHIK

10-päevasel väljakutsel saad igal varahommikul oma e-maili peale ühe u 10-minutilise video, kus õpetan Sulle mõnd tõhusat hirmu ja ärevuse maandamise tehnikat, mõtte- või tegevusmeetodit.

Lisaks videotele saad ka töövihiku kirjalikeks harjutusteks ning toetava kinnise Facebooki grupi oma kogemuste jagamiseks.


VÄLJAKUTSELT SAAD:

★ 10 videot tõhusate meetoditega sisemisse rahusse jõudmiseks
★ PDF töövihik kirjalikeks harjutusteks
★ Inspiratsiooninimekiri rahu toovatest tegevustest
★ KINGITUS! PDF “88 positiivset afirmatsiooni”
★ LISABOONUS! Dali rahumeditatsioon


Väljakutse algab 11. aprillil ja kestab kuni 20. aprillini.


♥︎♥︎♥︎


KES ON DALI GETTER KARAT?

Dalí, täisnimega Dalí Getter Karat, on kirglik elu fänn. Ta on motivatsioonikõneleja, teadliku elustiili mentor ning õnne- ja inspiratsioonikoolitaja. Tema tuntuimad kursused ja koolitused on õnnelikkuse väljakutse "Õnneks on aega", kursus "Järgmise Taseme Mina", “Naine 2.0” ning koolitused "Õnnelik olemise kunst" ja “Rahu ja maandus”.


Ta on välja andnud kolm raamatut, veab mitut podcasti, tegi StarFM`s raadiosaadet Õnnevale(m) ning on kaassaatejuht Õhtulehe saatele "Puuduta mind". Ta on kirjutanud hulganisti elumuutvaid postitusi sotsiaalmeediasse ning filminud rohkelt videoid nii Youtube'i kui oma sotsiaalmeedia kanalitesse.


Kõik Dalí tegemised baseeruvad kolmel põhiväärtusel: elada täiega, luua teadlikult ja olla õnnelik. Tema kireks ongi täiel rinnal elamine, teadlikult oma elu ja unistuste loomine ning otsus olla õnnelik. Ning just nende teemadega on ta inspiratsiooniks ja ilusaks eeskujuks oma jälgijatele. Dali õpetab elu nautima ja iseenda eest vastutust võtma; õpetab unistama ja oma unistusi teadlikult ka täide viima; ta utsitab inimesi olema õnnelikud ja mitte raiskama oma elu seda pidevalt edasi lükates!

♥︎

bottom of page